Připravte se na zimu a pořiďte si praktické originální příslušenství Ford. Mezi žádané příslušenství v tomto období patří např. sněhové řetězy, gumové koberce, nemrznoucí směs do ostřikovačů nebo aditivum do nádrže proti zamrzání nafty, ale samozřejmě nabízíme mnohem více. 

Vyberte si své příslušenství na stránkácwww.prislusenstvi-ford.cz.Sněhové řetězy

Nezbytné zimní vybavení, které pomáhá proti prokluzování kol při vašich cestách na zasněžených vozovkách nebo ledových plochách. Silcar Plus nabízí kvalitní sněhové řetězy Pewag Ice Star. Pro správné použití řetězů je nutné vždy vybrat správnou velikost, se kterou vám rádi poradíme v případě, že si nejste jisti.

Sněhové řetězy Silcar Plus Frýdek-Mítsek

Přídavný nosič lyží

Ideální nosič zimních sportovních potřeb. Pohodlně na něm přepravíte až osm párů lyží nebo šest snowboardů v závislosti na zvoleném typu nosiče. Navíc je uzamykatelný a výškově nastavitelný.

Nosic lyží Silcar Plus Frýdek-Místek

Gumové koberce a rohože

Gumové podlahové koberce Ford jsou vyráběny přímo pro vaše vozidlo, a tedy mu jsou dokonale přizpůsobeny. Jsou spolehlivě upevněny přímo k podlaze, aby se nemohly shrnovat a bránit v používání pedálů. Koberce jsou určené pro náročné provozní podmínky a udržují podlahu vozidla čistou a suchou.

Gumové koberce a rohože Silcar Plus Frýdek-Mítsek

Nemrznoucí směs do ostřikovačů Ford Motorcraft

Silcar Plus nabízí 5 litrů zimní směsi Ford Motorcraft do -20 °C za výhodnou cenu. Nezbytná výbava pro chladné zimní období, kdy se na silnicích vyskytuje velké množství nečistot, které končí na čelním skle a brání nám v čistém výhledu. Buďte připraveni na zimu a pořiďte si zimní směs do ostřikovačů!

Nemrznoucí směs do ostřikovačů Ford Motorcraft Silcar Plus Frýdek-Mítsek

Aditivum pro naftové motory

Problémy se studeným startem je u moderních dieselů s přímým vstřikováním a výkonným žhavením zvládnuta bezvadně. Pokud však nafta přestane téct, ani moderní technika nepomůže. Pravidelným přidáváním aditiv do nafty navíc pomůžete prodloužit životnost vašeho motoru. V Silcar Plus poradíme vám s výběrem toho pravého aditiva pro váš vůz.

Aditivum